Makselahendused

Koostöös Worldline’i makseterminalide divisjoniga pakume mitmeid disainiauhindu võitnud makseterminale koos maksete kiiruse poolest tuntud NixPAY tarkvaraga.

NixPAY maksetarkvara on arendatud PA DSS turvanõuete kohaselt, lahenduse on  sertifitseerinud pangad ning samuti teeb  kolmas osapool sellele korrapäraselt küberturbe auditit. NixPAY on integreeritud lahendusena kasutusel paljude erinevate müügisüsteemidega. Samuti on võimalik kasutada makseterminali üksikuna, müügisüsteemidest sõltumata.

Maksetarkvara

NixPAY tarkvara iseloomustab endiselt kiirus ja töökindlus. Maksetehingu teeb klient alati ise, seetõttu on erilist tähelepanu pööratud ekraanil kuvatavale infole, et tarkvara oleks kõikidele sihtrühmadele intuitiivselt kasutatav.

NixPAY

Kiire ja turvaline makselahendus Worldline’i terminalidel. Tõenäoliselt kiireim makselahendus, mis minimeerib müügiprotsessi ajakulu. Standardlahendus sisaldab ka kliendikaardi ja ID-kaardi tuvastamist.

NixPAY Vending

Iseteeninduslahenduste unikaalne maksetarkvara, mis võimaldab registreerida ka tootemüüki makseterminalis. Kasutatakse sellistel seadmetel nagu kohviautomaadid, pakiautomaadid, müügiautomaadid, mänguautomaadid ja selvepesulad. 

Integratsioonid

Axapta

Dealgate

Navision

Hotsoft

TapBox

NexuSoft

Makseterminalid

Worldline on tänaseks Euroopa suurim makseterminalide tootja just tänu nende seadmete kiirusele ja töökindlusele. Nixor on Worldline’i makseterminalide ametlik arenduse ja teeninduse partner Baltikumis.

Yomani

 Suure kasutuskoormusega keskkondadesse loodud statsionaarne kaardimakseterminal, mida on võimalik kasutada kassasüsteemiga integreerituna või eraldiseisvalt.

Valina

Müügiautomaatidele disainitud iseteeninduslik kaardimakseterminal, mille ilmastiku- ja vandaalikindlus võimaldavad seda kasutada ka kõige erilisemates oludes.

Yoximo

kompaktne mobiilne kaardimakseterminal, mis on mõeldud kasutamiseks mobiilsetes töökeskkondades, näiteks restoranides, taksodes ning väliüritustel.